Warning: getimagesize() expects parameter 1 to be string, object given in /home/huseyinb/public_html/wp-content/themes/rttheme15/rt-framework/plugins/vt_resize.php on line 97

Warning: basename() expects parameter 1 to be string, object given in /home/huseyinb/public_html/wp-content/themes/rttheme15/rt-framework/plugins/vt_resize.php on line 98
12 Haz 2019

Kent ve Yaşam Ödülleri Hasiad Başkanı Hüseyin Bozdağ’a verildi.

0 Yorum

Sayın Sanayicimiz kıymetli sanayici dostu

Bu yıl 15’incisi yapılacak olan Kent ve Yaşam Ödülleri’nde jüri, tarafınıza YATIRIMA DESTEK ödülü HASİAD Başkanı Sn Hüseyin BOZDAĞ a verilmesi kararı aldı. İşadamı, sanatçı, gazeteci ve sivil toplum önderlerinden oluşan jürinin gerekçeli kararını aşağıda bilgilerinize sunuyoruz. Ödülümüzü almak üzere 12 Haziran 2019 günü saat 19.00’da başlayacak törene siz değerli sanayici dostlarımızında katılımını bekler iyi çalışmalar dileriz.

Jürinin gerekçeli kararı:
Türkiye’nin önemli ihracat üslerinden biri olan Hadımköy ‘de yeni yatırımların önünün açılması noktasında önemli çalışmalara imza attınız. Çin’den, ABD’ye yeni yeni yatırımların gelmesi için çalışmalar yaptınız. Son olarak dünyanın en büyük otomobil devlerinden birinin yatırımı için ulusal ve uluslararası kulis faaliyetlerine hız verdiniz. Tüm bu çabalarınız nedeniyle jüri şahsınıza YATIRIMA DESTEK ödülü verilmesi karar aldı. Başarılarınızın devamını dilerim.

Celal Toprak
Kent ve Yaşam Jürisi adına

Ödül Programı
Tarih: 12 Haziran 2019
Saat: 19.00 Kayıt ve Kokteyl
Saat: 19.30 ödül töreni
Yer: Armada Hotel Sultanahmet – 0212 455 44 55
LCV: Sevgi Gölbas – 0212 771 26 26/ info@hasiad.com.tr

Kent ve Yaşam Ödülleri hakkında:
KENT VE YAŞAM programı gazeteci Celal Toprak tarafından yaklaşık 18 yıl önce radyoda başlatıldı. Ardından değişik televizyon kanallarında izleyici ile buluştu. Uzun süredir kanalekonomi’de yayınlanan KENT VE YAŞAM 15 yıl önce ödüllerle buluştu.
Ödüller gazeteekonomi.comekonomi haber sitesi tarafından destekleniyor.

Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) tarafından organize edilen Kent ve Yaşam Ödülleri’ne adını verdi.

Ve tam 15 yıldır kent için proje üretmiş kişi ve kurumları yüreklendirmek ve onurlandırmak amacı ile verilen geleneksel Kent ve Yaşam Ödülleri, doğru iş yapmış kişi ve kurumların buluşma platformu haline gelmiş durumda. Ödül töreni daha yaşanabilir kentler ve mutlu insanlar sloganı ile kendini ifade ediyor. Bugüne kadar çok sayıda saygın isim bu ödülü almaya hak kazandı.

[yukarı]
Yazar Hakkında