28 Mar 2014

HASİAD GENEL KURULUNDAN BAŞKAN HÜSEYİN BOZDAĞ İLE DEVAM KARARI ÇIKTI

0 Yorum

Hadımköy Arnavutköy Sanayici ve İşadamları Derneği (HASİAD), 11. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Hüseyin Bozdağ’ın, ikinci defa başkan olarak seçildiği genel kurul toplantısına, İSİFED Başkanı Mehmet Sandal ve Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı da katıldı. Hüseyin Bozdağ, kurul üyelerine yönelik teşekkür konuşmasında, başladıkları işleri bitirmek için bir dönem daha yetki aldıklarını, Hadımköy’ün ıslah organize sanayi bölgesi olması yönündeki gayretlerinin devam edeceğini belirtti.

Kısa adı HASİAD olan Hadımköy Arnavutköy Sanayici ve İşadamları Derneği, 11. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkanı Hüseyin Bozdağ ile 2 sene daha devam kararı aldı. Olağan genel kurula, İSİFED Başkanı Mehmet Sandal, Arnavutköy
Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın yanı sıra çok sanayici ve iş adamı katıldı.

Başkan Hüseyin Bozdağ: Islah organize sanayi bölgesi olma yolundaki çalışmalarımız devam edecek Hasan Büyükdede’nin divan başkanı olarak seçildiği kurulda konuşan HASİAD Başkanı Hüseyin Bozdağ, iki yıllık icraatları hakkında bilgiler verip, önümüzdeki iki yıllık süreçte başlanılan işlerin tamamlanacağını belirtti. Başkanlığı sürecinde yönetim kurulu üyeleri bile beraber bölge sanayicisi için önemli çalışmalar yaptıklarını kaydeden Bozdağ; “Hadımköy Sanayi Bölgesi’nin ıslah organize sanayi bölgesi kapsamına girmesi için önemli çalışmalar yaptık. Bu konudaki çalışmalarımız devam edecek ve sonuç alacağımızı düşünüyorum. Ülkemizde ilk 1000 firma arasına girenfirmaların 80 tanesi bizim bölgemizde. Bölgemizin önemi ülkemiz açısından da büyüktür” diye konuştu.

Belediye Başkanı Haşim Baltacı: Sanayicilerimiz ve HASİAD ile iş birliği içinde olacağız Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı ise konuşmasında sanayinin öneminin farkında olduklarını ve bundan önce olduğu gibi bundan sonra da bölge sanayicileri ve HASİAD ile iş birliği içinde olacaklarını kaydetti. Baltacı sanayicilerin ihtiyaç duyduğu nitelikli elemanların yetişmesi için bir endüstri meslek lisesi açmak üzere çalıştıklarını da belirtti.

HASİAD Baş. Yrd. Mehmet Kurtöz: Çalışmalarımıza tüm hızımızla devam edeceğiz. Genel kurulda gerçekleşen oylama sonrasında genel kurula hitaben teşekkür konuşmasını yapan HASİAD Başkan Yardımcısı Mehmet Kurtöz, iki yıldır yaptıkları çalışmaların devam edeceklerini belirtti. Kurtöz, bölgenin ıslah organize sanayi bölgesi kapsamına girmesini çok önemsediklerini, bu konudaki çalışmaların sonuçlanması için bundan sonra da ellerinden geleni yapacaklarını da söyledi.

[yukarı]
Yazar Hakkında